KALICI NİKAH ŞEKERİ İÇİN ÖNERİLER

O en mutlu gününüzde sevdiklerinize kalıcı bir anı bırakmak için birçok alternatiften yararlanabilirsiniz. Düğün konsepti ile uyum içinde özel olarak dizayn edilmiş ürünler yapılabilir. Tercih edilecek malzemeye göre ufacık objeler, kartondan kutular, anahtarlıklar, mıknatıslı süsler, minik çiçek modelleri gibi birçok hediye tasarlanabilir.

Günümüzde artık gelin kavramı diğer yıllara göre değişmiştir. Gelinlik ve damatlıklar artık kişilerin arzularına göre tasarlanmaktadır. Ayrıca nikah şekerleri bilindiğin dışına çıkmış oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmuştur.

Nikah şekeri için birkaç öneri;

Çiçek keseleri

Kokusu oldukça hoş olan birkaç kurutulmuş çiçek minik keselere dizayn edilerek misafirlere sunulduğunda oldukça beğeni kazanacaktır. Çiçek keseleri oldukça çok tercih edilen bir seçenektir. Farklı farklı çiçeklerin tülden tasarlanmış keselerin içine yerleştirilmesi ile hoş bir oda kokusu olarak kullanılabilir. Bu hoş kokulu nikah şekeri de herkesin beğenisini kazanır. Oldukça maliyeti düşük, ayrıca göze hoş gelen nikah şekeri düşünüyorsanız bu alternatiften yararlanabilirsiniz.

Porselen kutucuklar

Düğünde misafirlere ikram edilen porselen kutucuklar düğünden sonra misafirlerin yüzük, küpe gibi özel eşyalarını saklayabileceği kalıcı bir hatıra olabilir. Porselen kutucuklar kalıcı bir hatıra olarak hep düğün sahibinin hatırlanmasını sağlar.

Bereket narları

Bereket narları kalıcı ve kalıcı olduğu kadar maliyeti düşük bir tasarımdır. Misafirlerin beğenisini kazanacak hoş bir tasarım hayal ediyorsanız bereket nar figürlü nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz.

Nikah Şekeri

Anahtarlık

Anahtarlık olarak dizayn edilmiş nikah şekerleri yine misafirlerin beğenisini kazanacak ve onlar için hoş bir hediye olacaktır. Kalıcılık ve zarafet isteyenler için hoş bir seçenek olacaktır.

Mıknatıslı nikah şekerleri

Mıknatıslı nikah şekerleri de yine oldukça ekonomik ve kalıcı bir hediye olacaktır. Mıknatıs özelliği ile buzdolaplarını süsleyecek ve kalıcı bir hediye olacaktır. Nikah şekerleri arasında en çok tercih edilenler mıknatıslı nikah şekerleridir.

Gelin ve damat fotoğrafları

Gelin ve damadın fotoğrafları kullanılarak hazırlanmış nikah şekerleri oldukça şık bir hediye olacaktır ve misafirlerin beğenisini kazanacaktır. Yine nikah hediyeleri arasında en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Bir ömür boyu anımsanmak istiyorsanız bu seçenekten yararlanabilirsiniz…

gelin damat nikah şekeri