Kategoriler
Sepetim

Nikah Şekeri

Nikah Şekerleri

Nikahlarda olmazsa olmaz olan nikah şekerleri, artık benzersiz tasarımlar ile sizlere ulaşıyor. Benzersiz bir seçim yapın.

Sizin için özel olan bir günün misafirleriniz için de anılacak olması çok özel. Nikah şekerleri ile kendinizi hatırlatacak olduğunuzu bilerek, ona uygun bir seçim yapabilirsiniz. Farklı tasarımlar, üzerinde isim ya da sizin fotoğrafınızın olduğu gibi pek çok fikir sunulacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda siz de anında sipariş verebilirsiniz.

Nikah Şekerlerinde Modelleri

Çeşitler neye göre belirleniyor? Nikah şekeri Modelleri içinde baktığınızda lezzetli ile ön plana çıkan, tasarımı ile ön plana çıkan, tarzı ile ön plana çıkan pek çok seçenek göreceksiniz. Nasıl bir seçim yapacak olduğunuz ise tamamen size kalacak. Bakıldığında direkt olarak çeşitleri inceleme fırsatınız da olacak. Boyutları göz önünde bulundurup ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Genel olarak boyutlandırma konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nikah Şekerleri Fiyatları

Nikah şekerinin satın alınmasından önce, adet üzerinden bir fiyatlandırma yapılıyor. Fiyat konusunda ekonomik olunması da önemlidir. Bunu bilerek, en avantajlı olacağınız şekilde sunulan fırsatları kaçırmayın. Değerlendirmeniz durumunda direkt olarak nikah şekerleri fiyatları konusunda memnun kalacağınız, ödeme konusunda da avantaj elde edeceğiniz şekilde bir hizmet alabilirsiniz. İndirimli ödemeleri değerlendirip hem çok şık ve güzel hem de ekonomik şeklide bir nikah şekerinin alınması sağlanabilir. Anında seçim yapmanız mümkün. 

2019 Model İsim yazılı ve Kuru Çiçekli Metal Ayna Nikah Şekeri 2019 Model İsim yazılı ve Kuru Çiçekli Metal Ayna Nikah Şekeri
%13 İNDİRİM
Ayna Metaldir, cam kısmı yerine pleksiye isimler yazılır.Aynada altın, gümüş, bakır renkleri mevcuttur, ayna kısmı standart gümüş yapılır. ()Renk ayna rengini ifade etmektedir, süsleme için istediğiniz farklı bir renk varsa ödeme sayfasında açık..
3,69TL 4,26TL
Vergiler Hariç:3,13TL
2019 Model Papatyalı Ahşap İsimlikli Nikah Şekeri Buzdolabı magnet 2019 Model Papatyalı Ahşap İsimlikli Nikah Şekeri Buzdolabı magnet
%14 İNDİRİM
2019 Model Papatyalı Ahşap İsimlikli Nikah Şekeri Buzdolabı magnetArkası mıknatıslıdır. Ebat: 6 cm çapında hasır daire. 4 x 3 ahşap lazer kesim kalp. ..
3,41TL 3,96TL
Vergiler Hariç:2,89TL
2020 Model Kuru Çiçek ve Ahşap İsimlikli Nikah Şekeri, Söz Nişan Hediyesi7 cm uzunluğundadır, kullanılan çiçekler istediğniz renk yapılabilir.şeker yada lavanta kullanılmamıştır. mıknatıslıdır, buzdolabı süsü olarak kullanabilirsiniz...
3,40TL
Vergiler Hariç:2,89TL
40 cc Balkavanozu İçi Mumlu Kuru Çiçek Süslü Hasır Detaylı Nikah Şekeri, Söz Nişan Hediyesi
%11 İNDİRİM
40 cc Balkavanozu İçi Mumlu Kuru Çiçek Süslü Hasır Detaylı Nikah Şekeri, Söz Nişan Hediyesiürün mumludur yanar. 40 cc balkavanozudur metal kapaklıdır. ..
4,57TL 5,15TL
Vergiler Hariç:3,87TL
40 Yıl Hatır Türk Kahveli Nikah Şekeri Nişan Hatırası Söz HediyesiEn yeni trend nikah şekeriŞeffaf ambalaj 12x14 cm240 mg fotoğraf kağıdına baskı yapılır. 1 adet tek fincanlık ambalajlı mehmet efendi türk kahvesi..
2,42TL
Vergiler Hariç:2,05TL
Up Yaşlı Çiftt Gelin Damat Açacak Magnet Söz Nişan Nikah Hediyesi Nikah Şekeri Metal 6 Cm6 cm ölçüsündedir, açacak olarak kullanılabilir, kişiye özel yapılır tasarım size atılarak oanyınzı alınarak baskısı yapılır.Paketleme seçeneğiyle her birini iki..
1,96TL
Vergiler Hariç:1,66TL
Ahşap Doğal Ağaç Lazer Kazıma Kuru Çiçekli Nikah Şekerien az 50 adet sipariş alınmaktadır, ahşap üzerine lazer kazıma yapılır, 7-9 santimetre arasında doğal ağaç olduğu için ölçüler değişmektedir...
3,83TL
Vergiler Hariç:3,25TL
Ahşap İsimli Lavanta Şişesi Nikah Şekeri Ahşap İsimli Lavanta Şişesi Nikah Şekeri
%14 İNDİRİM
Kına veya nikahınızda hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler:Ebat: 6.5 cm uzunluk 2.5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Cam.Süsleme malzemeleri: 1 cm mor organze ku..
3,50TL 4,08TL
Vergiler Hariç:2,97TL
Ahşap Kişiye Özel Baskılı Kitap Ayracı Püsküllü Nişan Hediyesi, Söz Hediyesi Nişan Şekeri
%25 İNDİRİM
Ahşap Kişiye Özel Baskılı Kitap Ayracı Püsküllü Nişan Hediyesi, Söz Hediyesi Nişan Şekeri5x15 cm ebatındadır, Ahşaptır. Püskül fiyata dahildir.  hazır olarak gelir.Sitemizde  etiket kategorimizde herhangi bir dizayn üzerine. uygulanbilirtas..
2,86TL 3,78TL
Vergiler Hariç:2,42TL
Ayaklı Yuvarlak Kutu Üzeri Pleksi Nikah Şekeri
%23 İNDİRİM
Ayaklı Yuvarlak Kutu Üzeri Pleksi Nikah Şekeriistediğiniz renk süslenebilir, 4,5 cm ebatındadır...
3,69TL 4,77TL
Vergiler Hariç:3,13TL
Çiçek Desenli Ahşap Magnet Up Model Yaşlı Çift Söz Nişan Düğün Hediyesi Şekerimıknatıslı olarak hazırlanır. 6x6 ölçülerinde ahşap magnet kişiye özelPaketleme seçeneğiyle her birini ikinci veya üçüncü resimdeki gibi pakettirebilirsiniz. Tasarım s..
1,49TL
Vergiler Hariç:1,26TL
Doğal ağaç olduğu için gelen ürünlerin ölçüleri farklıdır.Şeker yada lavanta kullanılmamıştır.Doğal Ağaç Dantel Süslü Kuru Çiçekli Nikah Şekeri..
4,15TL
Vergiler Hariç:3,52TL
Fiyonklu Ayna Nikah Şekeri
%16 İNDİRİM
Metaldir, Ayna kısmı gerçek camdır, Pileksi değil. Diğerlerine göre daha pahalı olmasının nedeni budur.Ebat: 10.5 cm uzunluk 4.5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Metal. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıssızdır. İstenilirse seçenekler..
3,41TL 4,04TL
Vergiler Hariç:2,89TL
Gelin Damatlı Açacak Magnet Nikah Şekeri Söz Nişan Hediyesi Baskılı Kişiye ÖzelArkadaki çiçekler ürüne ait değildir.6 cm ölçüsündedir, açacak olarak kullanılabilir, kişiye özel yapılır tasarım size atılarak oanyınzı alınarak baskısı yapılır.Paketleme..
1,96TL
Vergiler Hariç:1,66TL
Hasır Tabla Üzeri Ahşap İsimli Kuru Çiçekli Nikah Şekeri Hasır Tabla Üzeri Ahşap İsimli Kuru Çiçekli Nikah Şekeri
%7 İNDİRİM
Magnetlidir, buzdolabı süsü olarak kullanılabilirDetay Bilgiler : Renk seçildiğinde sadece çiçeğin rengi değişir,altın pıtırcık sabittir.Ebat: 6 cm çapında hasır daire. 3 x 3 ahşap lazer kesim kalp. Malzeme Cinsi: Hasır, ahşap, kağıt,İstediğniz re..
3,25TL 3,48TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Magnetlidir, buzdolabı süsü olarak kullanılabilirDetay Bilgiler : Ebat: 6 cm çapında hasır daire. 3 x 3 ahşap lazer kesim kalp. Malzeme Cinsi: Hasır, ahşap, kağıt,Renkler çiçek ve kurdela rengi içindir.Benzer modellerimiz için aşağıdaki linki tıkl..
2,93TL
Vergiler Hariç:2,48TL
İşlemeli Pleksi Aynalı Mum Söz Nişan Hediyelik
%13 İNDİRİM
altın ve gümüş renkleri mevcuttur. istediğiniz renklerde süslenir.12 cm uzunluğundadır. 4x4 isimlik kullanılmıştır...
9,81TL 11,25TL
Vergiler Hariç:8,32TL
İstiridye Nikah Hediyelik Söz Nişan Hediyesi
%11 İNDİRİM
İstiridye Nikah Hediyelik Söz Nişan Hediyesiçiçekler isteidğiniz renk yapabilir. ödeme sayfasında açıklama kısmında belirtmenzi yeterlir.6 cm uzunluğundadır...
4,57TL 5,15TL
Vergiler Hariç:3,87TL
Jel Mumlu Mantar Tıpalı Kare Şişe İçi Gül Kurulu Yeni Trend Nikah Şekeriistenildiğinde yanar, sitediğiniz renklerde süslenebilir, ödeme sayfasında açıklama kısmında yazmanız yeterli...
8,33TL
Vergiler Hariç:7,06TL
Kahve ve Çikolata Söz Nişan Hediyesi, Düğün Davetiyesi, Nikah ŞekeriEn yeni trend nikah şekeriŞeffaf ambalaj 12x14 cm240 mg fotoğraf kağıdına baskı yapılır.1 adet etiketli pelit valonia marka madlen çikolata 1 adet tek fincanlık ambalajlı ..
3,05TL
Vergiler Hariç:2,58TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 573 (29 Sayfa)