Kategoriler
Sepetim

Bebek Çikolatası

Bebek Çikolatası

Bebeklerinizin özel günlerinde davetlileriniz için bebek çikolatası ikramı oldukça şık ve özel bir ikramdır.

Doğum günü, mevlit ve ya yaş partileri için ikram ve hediye amaçlı bebek çikolatası son günlerde oldukça popülerdir. İnternet sitemizde her konseptte ve çeşitlilikte bebek çikolatası bulabilirsiniz.

Cinsiyete Göre Bebek Çikolataları

Doğum günü partileri, mevlitler ve ya diğer özel günlerde bebeklerinizin cinsiyetine göre bebek çikolatası hazırlanmaktadır. Kız bebekler için özel pembe kutularda, erkek bebekler için özel mavi kutularda bebek çikolatası cinsiyete göre ayarlanmaktadır. İnternet sitemizde en özel ve güzel cinsiyete göre bebek çikolatası çeşitlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz kutuların üzerine ve ya çikolatanın üzerine bebeklerinizin isimlerini yazdırabilirsiniz.

Kutu Çeşitlerine Göre Bebek Çikolatası

Bebek çikolataları özel günler için oldukça anlamlıdır. İstediğiniz çeşitte bebek çikolatası çeşitleri yaptırabilirsiniz. Metal kutular, ahşap kutular ve ya karton kutular olmak üzere kutu çeşitlerine göre karar verebilirsiniz. Metal kutu çikolata çeşitleri oldukça sık tercih edilmektedir. Dilerseniz seçtiğiniz kutunun üzerine bebeğinizin ismini de yazdırabilirsiniz. Kutuları istediğiniz renk ve desen de seçebilirsiniz.

Bebek Çikolatası Fiyatları

Bebek çikolataları, bebekler için düzenlenen etkinliklerde ikram ve hediye amaçlı sunulmaktadır. Bu özel etkinliklerde sizde hatıra kalmasını istiyorsanız bebek çikolatası oldukça özel bir hatıradır. Bebek çikolata fiyatları ise kullanılan kutuya göre, çikolata sayısı ve çikolata kutu konsepti gibi birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle kaç adet çikolata ve ya kutu istediğinize karar verip daha sonra çikolata kutularını seçebilirsiniz. Buna göre bütçenize göre bebek çikolatası çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Bebek çikolatası fiyatları internet sitemizde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem verdiğimiz için fiyatlarımız ve çikolata kalitesine oldukça özen gösteriyoruz. İstediğiniz tarz ve sayıda bebek çikolatası siparişini internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. 

48 li İkiz Bebek Çikolatası  Karton kutuda 16 bölmeli
%12 İNDİRİM
48 li İkiz Bebek Çikolatası  Karton kutuda 16 bölmeliKutunun içinde 48 adet madlen pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır. Dosya yükle ile veya wp den resmi iletebilirsiniz.Kutu Ö..
68,15TL 77,82TL
Vergiler Hariç:57,75TL
50 Metla Kutuda Etiket Baskılı Erkek Bebek Çikolatası Pelit Marka
%14 İNDİRİM
50 Metla Kutuda Etiket Baskılı Erkek Bebek Çikolatası Pelit MarkaKutunun içinde 50 adet madlen, pelit madlen marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ü..
70,87TL 82,66TL
Vergiler Hariç:60,06TL
70 Metal Kutuda Etiket Baskılı Yaprak ve  Hasır Süslemeli Bebek Çikolatası Pelit MarkaKutunun içinde 70 adet madlen, pelit madlen marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğ..
96,85TL
Vergiler Hariç:82,08TL
Kutunun içinde 90 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır.üzerindeki ayıcık elbisesi farklılık gösterebilir.Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır.İçin..
184,32TL
Vergiler Hariç:156,20TL
Tepsinin içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata ve 180 gr çikolatali badem şekeri bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır. Sepet Tüle sa..
224,16TL
Vergiler Hariç:189,97TL
Pelit marka madlen çikolata 4x4x0,5 cm . 3x3 cm pleksi kullanılır.  Her çikolata özel kutusuna konulur. sonrasında süslemesi yapılır. 40 adet çikolata ve aynalı tepsiden oluşmaktadır. Süslemesi ve pleksisi istediğiniz renklerde yapılır, kut..
223,85TL
Vergiler Hariç:189,70TL
Bebek Çikolatası 50 li Pleksi İsimlikli Teneke KutuKutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılı..
103,52TL
Vergiler Hariç:87,73TL
Bebek Çikolatası İsimli Erkek Bebek Madlen Çikolata 50 Li
%14 İNDİRİM
Bebek Çikolatası İsimli Erkek Bebek Madlen Çikolata 50 LiKutunun içinde 50 adet madlen, pelit madlen marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz ..
70,87TL 82,66TL
Vergiler Hariç:60,06TL
Kutunun içinde 100 adet madlen, pelit marka çikolata ve 300 gr çikolatalı badem şekeri bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır.Kutu Üzerine Y..
151,92TL
Vergiler Hariç:128,75TL
Cam Kavanoz Metal Kubbeli Bebek ÇikolatasıŞişe camdır, içerisinde 1 kilo çikolatalı badem şekeri bulunmaktadır. ..
156,22TL
Vergiler Hariç:132,39TL
Cam Şişe Şekerlik Bebek Çikolatası Bebek Hastane Odası SüsüŞişe camdır, içerisinde 1 kilo çikolatalı badem şekeri bulunmaktadır. ..
163,31TL
Vergiler Hariç:138,40TL
Çiçek Süslemeli Yuvarlak Metal Kutu Bebek Çikolatası 50 liKutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak..
112,45TL
Vergiler Hariç:95,30TL
Kutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Çiçeklerin renkeri istediğiniz gibi ayarlanır. Üzerine ayrıca pleksi isimle bebeğinizin adı yazılır.Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğini..
136,29TL
Vergiler Hariç:115,50TL
Kutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata ve 180 gr çikolatalı badem şekeri bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır.Kutu Üzerine Ya..
100,54TL
Vergiler Hariç:85,20TL
Denizci Konsept Yuvarlak Metal Kutulu Bebek Çikolatası Yuvarlak 50 liKutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücre..
82,66TL
Vergiler Hariç:70,06TL
Kutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata ve 180 gr çikolatalı badem şekeri bulunmaktadır.Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır.İçindeki Ç..
103,52TL
Vergiler Hariç:87,73TL
Emzik Etiketli Metal Kutulu Bebek Çikolatası Yuvarlak 50 liKutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olara..
82,66TL
Vergiler Hariç:70,06TL
Kutunun içinde 70 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır.Kutu Üzerine Yapılacak etiketi Buradan kodun..
105,01TL
Vergiler Hariç:88,99TL
Etiketli Çukolatalı Oval Kutu Bebek Çikolatası 50 liKutunun içinde 50 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapıl..
82,66TL
Vergiler Hariç:70,06TL
Elbise Tasarımlı Teneke Kutu Bebek ÇikolatasıKutunun içinde 100 adet madlen, pelit marka çikolata bulunmaktadır Ürünün pembe ve mavi rengi mevcuttur Kişiye özel hazırlanır, üzerine istediğiniz etiket modeli  ücretsiz olarak yapılır.İçi..
132,56TL
Vergiler Hariç:112,34TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 83 (5 Sayfa)