Hayaller Dükkanı
Sepetim

İnci Süsleme Malzemeleri

Bebek Şekeri, Nikah Şekeri Yapımında Kullanılan Sarf Malzemeleri, modeller ve fiyatları yer almaktadır.
İnci 10 Şerit İpe Dizili Kalpli Krem Sarf Malzemesiİnci 10 Şerit İpe Dizili Kalpli Krem Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 10 yard uzunluğundadır...
66,25TL Vergiler Hariç:56,15TL
İnci 24 Şerit İpe Dizili Yuvarlak Krem Sarf Malzemesiİnci 24 Şerit İpe Dizili Yuvarlak Krem Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 10 yard uzunluğundadır...
66,25TL Vergiler Hariç:56,15TL
İnci Böğürtlen Modeli Beyaz Sarf Malzemesiİnci Böğürtlen Modeli Beyaz Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
3,76TL Vergiler Hariç:3,19TL
İnci Çiçek Sticker Beyaz Sarf Malzemesiİnci Çiçek Sticker Beyaz Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 84 adet vardır. ..
2,49TL Vergiler Hariç:2,11TL
İnci Çiçek Sticker Mavi Sarf Malzemesiİnci Çiçek Sticker Mavi Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 84 adet vardır. ..
2,49TL Vergiler Hariç:2,11TL
İnci Çiçek Sticker Pembe Sarf Malzemesiİnci Çiçek Sticker Pembe Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 84 adet vardır. ..
2,49TL Vergiler Hariç:2,11TL
İnci Çiftli İpe Dizili Sarf Malzemesiİnci Çiftli İpe Dizili Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.4mm genişliğinde 25 yard uzunluğunda. ..
43,75TL Vergiler Hariç:37,08TL
İnci Etrafı Desenli 17mm Beyaz Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli 17mm Beyaz Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardı..
2,21TL Vergiler Hariç:1,88TL
İnci Etrafı Desenli 17mm Krem Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli 17mm Krem Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır...
2,21TL Vergiler Hariç:1,88TL
İnci Etrafı Desenli 17mm Mavi Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli 17mm Mavi Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır...
2,21TL Vergiler Hariç:1,88TL
İnci Etrafı Desenli 17mm Pembe Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli 17mm Pembe Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardı..
2,21TL Vergiler Hariç:1,88TL
İnci Etrafı Desenli Beyaz Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli Beyaz Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
1,88TL Vergiler Hariç:1,59TL
İnci Etrafı Desenli Krem Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli Krem Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
1,88TL Vergiler Hariç:1,59TL
İnci Etrafı Desenli Mavi Sarf Malzemesiİnci Etrafı Desenli Mavi Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
1,88TL Vergiler Hariç:1,59TL
İnci Gül Modeli Beyaz Sarf Malzemesiİnci Gül Modeli Beyaz Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
3,12TL Vergiler Hariç:2,65TL
İnci Gül Modeli Krem Sarf Malzemesiİnci Gül Modeli Krem Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
3,12TL Vergiler Hariç:2,65TL
İnci Gül Modeli Mavi Sarf Malzemesiİnci Gül Modeli Mavi Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
3,12TL Vergiler Hariç:2,65TL
İnci Gül Modeli Pembe Sarf Malzemesiİnci Gül Modeli Pembe Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet vardır. ..
3,12TL Vergiler Hariç:2,65TL
İnci İpe Dizili Altın 4mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 4 mm genişliğinde 50 yard uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.4 Boy : 50..
21,25TL Vergiler Hariç:18,01TL
İnci İpe Dizili Altın 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Altın 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Fuşya 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Fuşya 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
13,18TL Vergiler Hariç:11,17TL
İnci İpe Dizili Gümüş 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Gümüş 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Gümüş Sarf Malzemesiİnci İpe Dizili Altın Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 4 mm genişliğinde 50 yard uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn :..
21,25TL Vergiler Hariç:18,01TL
İnci İpe Dizili Kırmızı 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Kırmızı 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Lacivert 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
13,18TL Vergiler Hariç:11,17TL
İnci İpe Dizili Lila 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Mavi 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Mavi 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Mor 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Mor 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
13,18TL Vergiler Hariç:11,17TL
İnci İpe Dizili Pembe 6mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.6mm genişliğinde 10 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.6 Boy : 10..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci İpe Dizili Pembe 8mm Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.8mm genişliğinde 8 metre uzunluğundadır.Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 8..
8,75TL Vergiler Hariç:7,42TL
İnci Kalp Pırlanta Görünümlü Altın Sarf Malzemesiİnci Kalp Pırlanta Görünümlü Altın Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 ad..
5,00TL Vergiler Hariç:4,24TL
İnci Kalp Pırlanta Görünümlü Gümüş Sarf Malzemesiİnci Kalp Pırlanta Görünümlü Gümüş Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 ad..
5,00TL Vergiler Hariç:4,24TL
İnci Kalp Sticker Krem Sarf Malzemesiİnci Kalp Sticker Krem Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 77 adet vardır. ..
2,73TL Vergiler Hariç:2,31TL
İnci Kalp Sticker Pembe Sarf Malzemesiİnci Kalp Sticker Pembe Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 77 adet vardır. ..
2,73TL Vergiler Hariç:2,31TL
İnci Misinalı Küçük Sarf Malzemesiİnci Misinalı Küçük Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 10 adet vardır. Mavi ve pembe renkle..
2,73TL Vergiler Hariç:2,31TL
İnci Misinalı Orta Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 10 adet vardır.  Krem, mavi, pembe renkleri vardır. Seçeneklerden ..
2,80TL Vergiler Hariç:2,38TL
İnci Oval Etrafı Taşlı Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Altın ve gümüş renkleri vardır. Seçeneklerden seçebilirsiniz.Ebat BilgileriEn : 2 Boy : 2.5..
1,88TL Vergiler Hariç:1,59TL
İnci Tekli İpe Dizili Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Beyaz, krem, mavi, pembe renkleri vardır. Seçeneklerden seçebilirsiniz.6mm kalınlığında 250 uzunl..
31,26TL Vergiler Hariç:26,49TL
İnci Yuvarlak Etrafı Taşlı Altın Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Altın ve gümüş renkleri vardır. Seçeneklerden seçebilirsiniz.Ebat BilgileriEn : 2.2 Boy..
1,88TL Vergiler Hariç:1,59TL
Kalp Elmas Görünüm Taşlı Sarf Malzemesiile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. ..
1,29TL Vergiler Hariç:1,09TL
Kalp Sticker Plastik Mavi Sarf MalzemesiKalp Sticker Plastik Mavi Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 10 adet vardır. ..
1,99TL Vergiler Hariç:1,69TL
Kalp Sticker Plastik Pembe Sarf MalzemesiKalp Sticker Plastik Pembe Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 10 adet vardır. ..
1,99TL Vergiler Hariç:1,69TL
Nazar Boncuğu 4cm Sarf Malzemesi fiyat 50 adet fiyatıdır. 50 ve katları satılmaktadır.Ebat BilgileriEn : 4 Boy : 4 ..
45,87TL Vergiler Hariç:38,88TL
Nazar Boncuğu Bebek Şekeri Süsleme Malzemesifiyat 1000 adet fiyatıdır. ebet 10mm ..
38,79TL Vergiler Hariç:32,88TL
Nazar Boncuğu Simli 22mm Sarf MalzemesiKına hatıralıklarınızı, nikah, doğum, bebek, sünnet şekerlerinizi, hayallerinizdeki gibi tasarlayabilir; kına, nikah, doğum, sünnet gibi günlerinizde özel tasarım hediyeliklerinizi, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 100 adet var..
25,00TL Vergiler Hariç:21,19TL
Tesbih Ayracı Taşlı Sarf Malzemesi ile nikah veya bebek şekerlerinizi kendiniz tasarlayabilir, hayalinizdeki hatıralık eşyalarla nikah, doğum gibi özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Paket olarak satılır pakette 10 adet vardır. Ebat BilgileriEn : 0.8 Boy : 0.3..
1,11TL Vergiler Hariç:0,94TL
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 76 (2 Sayfa)