Verilen Siparişler Bayram Sonrası Çarşamba gönderilir. Bayram Öncesi İçin artık sipariş alınmamaktadır!!

Kına Sepet ve Tepsileri

Göster:
Sırala:

Altın Bugulu Kına Tepsisi

Altın Bugulu Kına Tepsisi,Kınanızı bu şık tepsiyle getirip yakabilirler tüm gözler üzerinizde olacak..

160,78TL Vergiler Hariç: 136,25TL

Lazer Çiçekli Kına Tepsisi

Lazer Çiçekli Kına Tepsisi,Kınanızı bu şık tepsiyle getirip yakabilirler tüm gözler üzerinizde olaca..

146,03TL Vergiler Hariç: 123,75TL

Lux Güllü Kına Tepsisi

Lux Güllü Kına Tepsisi,Kınanızı bu şık tepsiyle getirip yakabilirler tüm gözler üzerinizde olacak...

146,03TL Vergiler Hariç: 123,75TL

Bordo Osmanlı Tipi Kına Tepsisi

Bordo Osmanlı Tipi Kına Tepsisi ,kına tepsisi [3 katlı] üstünde kubbeli metal lokumluğuyla ve takımı..

258,13TL Vergiler Hariç: 218,75TL

GÜLLÜ GÜPÜRLÜ HASIR İPLİ SEPET

GÜLLÜ GÜPÜRLÜ HASIR İPLİ SEPETEbat Bilgileriebat:27*35cmGÜLLÜ GÜPÜRLÜ HASIR İPLİ SEPET gelen konukla..

78,18TL Vergiler Hariç: 66,25TL

Kına Sepet ve Tepsileri

HER TÜRLÜ KINA TEPSİ MODELLERİNİ BİR ARADA BULABİLECEĞİNİZ KALİTELİ TASARIMLAR

Geleneklerin en güzel devamını sağlayan ve daima koruyan kına geceleri oldukça özenli bir çalışma gerektiren malzemeleri gerektirmektedir. Özenli tasarımlarla hazırlanarak gelin ve gecenin önemi ve misafirlere sunulan görkemli bir geceye eşlik eden Kına Tepsileri gecenin anlamı en çok taşıyan ve sunan aksesuarlardandır. Geçmişte basit bir kap içerisinde yapılan kına işlemlerini günümüzde birbirinden farklı tasarımlarla görkemli bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu imkânları daha konforlu bir şekilde elde etmenizi sağlayarak yorulmanızı ve zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olan sitemiz farklı şekillerde şık tasarımları sunmaktadır.

Renk olarak genellikle kırmızı üzerine içerisinde kına yapılacak küçük hazne ve etrafında küçük tasarımlı mumların döşendiği şekiller yer almaktadır. Klasik kına sepeti dışında sitemizde yer alan kına tepsileri modellerini bulabilirsiniz. Fistolu bir süslemeyle kırmızı üzerine sarı işlemelerin yer aldığı tepsiler dışında organze güllü kırmızı tasarımlı kına tepsisi, gümüş motifli kına sepeti, kırmızı boncuklu, gümüş puanlı, kırmızı ve sarı renkte Hürrem kına sepetleri kalitesini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı renk dışında gümüş, krem ve boğmalı kına tepsileri de sitemizde görebilir ve tercihlerinize göre çiçekli, büzgülü modellerle güllü ya da saten boğmalı tarzda kına tepsileri kalite kapsamında değerlendirebilirsiniz. Kına tepsileri gece boyunca beklenilen anların önemli noktalarından biri olması nedeniyle tüm gözleri üzerine çekmektedir.

KINA GECENİZE YAKIŞIR SEPETLER

Düğün törenleri içinde yer alan kına gecesi, gelinin baba evindeki son gününde yapılan geleneksel bir törendir. Kına gecesinin vazgeçilmez kına sepetleri birçok kına malzemelerinin dağıtımında kullanılan bir aksesuardır. Kına malzemesi olarak paket kına ve çerezler şık bir sepette sunulur. Bu özel gününüz için kullanabileceğiniz şık sepetlerini online satış sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kına gecesinin olmazsa olmazı en şık, en güzel ve en cazip fiyatlarla sitemizde sizler için hizmette. Sitemizde birçok renkte ve modelde olan sepetler hem ihtiyacınızı giderecek hem de ışıltısıyla gözleri üzerinde toplayacak. Ayrı ayrı modellerde kategoriler oluşturduk ve bu şekilde daha kolay seçip beğenebileceksiniz. Siz beğenin siparişiniz hemen elinizde. Kına sepetleri kategorimiz ile birbirinden şık sepetler sizleri bekliyor. Sarı ve gümüş motifli, puanlı, saten boğmalı, boncuklu, ponponlu, güllü, Hürrem, simli, fistolu, fırfırlı gibi birbirinden farklı çeşitlerle beğendiğiniz sepeti sipariş verebilirsiniz. Ekonomiklik ve şıklıkla yarışıyoruz. Ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim bilgilerimizden bizlere rahatlıkla ulaşabilir tarzınıza yakışır sepetler için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi alışverişin keyfini bizimle yaşayın. Gecenize yakışır şıklıkta ve görsellikte sepetlerle tercih etmeniz gereken site kesinlikle hayaller dükkanı. Titizlikle, ürünlerimizin tasarımıyla ilgilendik sevdiklerinizle özel gecenizin keyfini doyasıya yaşarken kına sepetiniz bizim en güzel tasarımlarımızla yerini alsın. Tercihinizde yanılmayacaksınız. Toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Firmamızın sağladığı hizmetlerinden faydalanmanız için sizi sitemizi ziyarete davet ediyoruz.