Kategoriler
Sepetim

Kutu Kına, Mumlar ve El Gülleri

KINA YAKMA ESNASINDA ELDE ETMEK İSTEDİĞİNİZ ŞIKLIĞI KINA EL GÜLLERİYLE YAKALAYABİLİRSİNİZ

Kına gecelerde geçmişte büyük bir sorun halini alarak can sıkıcı durumları yaşatan kına yakım sonrasında ellerin pamuk vb. araç gereçlerle sarılarak etrafa ve kıyafete bulaşma dışında görsel olarak kötü görüntüyü yansıtan sorunları yok eden kına el gülü seçeneklerini sitemizde bir arada bulabilir ve istediğiniz seçimi anında değerlendirebilirsiniz. Modern bir tasarımı ve şık bir görselliği sağlayan bu malzemeler gecenin taşıdığı anlama göre gül şeklinde önem kazandırarak farklı bir şıklıkla duygunun yansıması sağlanılmıştır.

Genellikle kırmızı renk kullanımında tercih edilen kına el gülü sitemizde farklı renk seçenekleriyle tercihlerinizi arttırmaktadır. Kına gecelerinde gelin dışında damatla yakınların kına yakma arzusuna kırmızı renkten uzak beyaz renk kullanımıyla damatlara da hitap edilmektedir. Bordo rengi tercihi dışında pembe, gold rengiyle krem tercihlerinde bulunabilir ve kına gecenizde tercih ettiğiniz kıyafete uyum sağlaması adına sitemizde yer alan renkli kına el güllerini değerlendirebilirsiniz. Seçeneklerin fazla olduğu sitemizde fuşya ve organze gül modellerini de değerlendirme şansını elde edebilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile değişimlere hız katan her unsurun yaşamımıza sağladığı konforu özel günlerinizde de elde etmeniz adına sitemiz sizlere online alışveriş keyfini elde etmenizi birbirinden şık tasarımlarla sağlamaktadır. Günlerce arama yorgunluğundan uzak anında sitemiz üzerinden hızlı işlemlerle anında kına el gülü tercihlerini seçebilirsiniz.

KINA GECELERİNİN VAZGEÇİLMEZİ ŞIK KINA EL MUMU MODELLERİ

Kına gecelerinde bilindiği gibi geleneksel olarak bir eğlence söz konusudur. Yapılan eğlenme şeklinde genellikle düğün havası müzikler eşliğinde oynanılmaktadır. Kına gecelerinde genellikle gelin sahip olunan yörenin geleneğine göre yer alan oyun havası eşliğinde çıkarılmaktadır. Genellikle yer edinilen müziklerden olan kına müziği çalınıp gelin çıkarılırken etrafında genellikle genç kızların yer aldığı topluluk ellerinde kına mumlarıyla yer almaktadır. Bu nedenle kına gecelerinde mumun önemli bir yeri vardır. Olması gereken en önemli parçalardan biri olan mum geçmişte klasik bir görünümle kişilerin ellerini yakma riskiyle yer alırken görünüm olarak da taşıdığı kötü görüntüyü günümüzde ortadan kaldıran süslü kına el mumu oldukça modern ve şık tasarımlarla geceyi renklendirmektedir.

Sitemizde yer alan birbirinden farklı ve modern tasarımlı kına el mumu seçeneklerini inceleyebilir ve size hitap eden şıklığı anında sunduğumuz uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Tek renk gül şeklinde yer alan mumlar dışında pembe ve beyaz güllü kına mumları, sarı taşlı, plastik papatya, nazarlıklı, lüx, beyaz taşlı, kalpli, simli kına mumlukları da çeşitler arasında bulunmaktadır.

Daha farklı modern tasarımlar isteyenler için kadeh görünümde mumlar ile çubuk kına mumlarıyla gümüş kalp kına el mumu çeşitleri sunulmaktadır. kına gecelerinin görkemini farklı kılan bin bir çeşit kına el mumlarını sitemizde bir arada bulabilirsiniz.


2017 Model Püsküllü Flok Kutu Kına Malzemesiİçinde kına vardır.Etiket kişiye özgü hazırlanmamaktadır. Standarttır...
1,89TL Vergiler Hariç:1,60TL
Dantel Elbise İçi Dolu Kına Kutusu 50 AdetPaket Fiyatıdır Paket İçerisinde 50 adet ürün bulunmaktadır. ..
26,54TL Vergiler Hariç:22,49TL
Kına Mumu 12li Paket Kına Gecesi Hediyesipaket olarak satılmaktadır fiyat paket fiyatıdır. paket içerisinde 12 adet vardırEbat BilgileriEn : 8 Boy : 8 ..
12,83TL Vergiler Hariç:10,88TL
Kınamıza Hoşgeldiniz İçi Kına Çanta Kutufiyat paket fiyatıdır paket içerisinde 50 adet vardır. her bir kutu içinde kına vardir. ..
25,08TL Vergiler Hariç:21,25TL
Led Işıklı Meşale Kına Gecesi MumuPaket olarak satılmaktadır. Paket içerisinde 10 adet vardır. ..
34,00TL Vergiler Hariç:28,81TL
Meşale Bambulu Natural Kına Gecesi Boyutlar(cm):6 x 60Açıklama:Bambu ve camdan üretilmiştir.Fiyata gaz dahil değildir. ..
8,04TL Vergiler Hariç:6,81TL
Meşale Kına Gecesi Mumu Kına HediyesiPaket olarak satılmaktadır. Paket içerisinde 10 adet vardır. ..
16,30TL Vergiler Hariç:13,81TL
Pleksi Üzeri İsimli El Mumu Kına Gecesi HediyesiÜzerine istediğiniz yazı yazılabilir fiyata dahildir.Altın veya gümüş renklerinde yapılabilr ..
4,72TL Vergiler Hariç:4,00TL
Simli El Mumu 12li Paket Kına Gecesi Malzemesipaket olarak satılmaktadır fiyat paket fiyatıdır. paket içerisinde 12 adet vardırEbat BilgileriEn : 8 Boy : 8 ..
14,01TL Vergiler Hariç:11,88TL
250 gr Kına 250 gr dır. ..
17,69TL Vergiler Hariç:14,99TL
Çanta Karton Kına Kutusu 50 AdetPaket Fiyatıdır Paket İçerisinde 50 adet ürün bulunmaktadır. Görseldeki gibi karışık renklidir, her kutu içinde kına vardır. ..
23,59TL Vergiler Hariç:19,99TL
Paket Fiyatıdır Paket İçerisinde 50 adet ürün bulunmaktadır.Ebat BilgileriEn : 5.5 Boy : 8.5 ..
17,70TL Vergiler Hariç:15,00TL
Çiçekli Kına Kutusu 50 AdetPaket Fiyatıdır Paket İçerisinde 50 adet ürün bulunmaktadır. Görseldeki gibi karışık renklidir, her kutu içinde kına vardır. ..
23,59TL Vergiler Hariç:19,99TL
Fiyonklu Kaftan Kına Kutusu 50 AdetPaket Fiyatıdır Paket İçerisinde 50 adet ürün bulunmaktadır. Kutuların içlerinde poşetli kına vardır. ..
20,05TL Vergiler Hariç:16,99TL
Gala Çiçekli Süslü Kına Karışık 100 LüPaket Fiyatıdır Paket İçerisinde 100 adet ürün bulunmaktadır.Ebat BilgileriEn : 5 Boy : 5 ..
29,49TL Vergiler Hariç:24,99TL
Özel Baskılı Kına Kutuları ElbisePaket Fiyatıdır Paket İçerisinde 50 adet ürün bulunmaktadır.6 farklı model bulunmaktadır, lütfen istediğiniz modeli sipariş açıklamasına yazın ..
20,93TL Vergiler Hariç:17,74TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)