Kategoriler
Sepetim

Paw Petrol Lets Doğum Günü Konsepti

Paw Petrol Lets Doğum Günü Konsepti

Çocuğunuzun doğum günü partisini onun en sevdiği çizgi film konsepti ile düzenlemek ister misiniz?

Paw Petrol Lets çcoukların en çok sevdiği animasyon filmlerden biridir. Çocuklarınız için ürettiğimiz Paw Petrol Lets doğum günü konsepti malzemeleri ile artık çocuklarınızın doğum gününü onların en sevdiği kahramanların konsepti ile düzenleyebilirsiniz.

Paw Petrol Lets Doğum Günü Konsepti Malzemeleri Nelerdir?

Doğum günü davetlerinizin malzemelerini sizin için set halinde sunmaktayız. Bu paket setlerimiz kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Doğum günü konsepti setlerimiz 8 kişi ile 16 kişi arasında değişmektedir. Dilerseniz 8 kişilik set satın alıp diğer malzemeleri ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Fakat sizi bu zahmetten kurtarmak için parti malzemeleri setimizin içerisine bütün gerekli malzemeleri dahil ettik. Böylelikle bir şey unuttum derdiniz olmayacak. Peki Paw Petrol Lets doğum günü malzemeleri nelerdir? Bu malzemeler; lisanslı masa örtüsü, karton tabak-bardak-çatal, kağıt peçete ve renkli balonlar gibi birçok malzemeyi setimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Paw Petrol Lets Doğum Günü Konsepti Fiyatları

Doğum günü konsepti için hazırladığımız setlerin fiyatı içeriğinde bulunan malzemelere ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bazı setlerimiz parti süsleri ile birlikte oluşurken diğerleri ise parti malzemeleri için en temel malzemelerden oluşmaktadır. Buna göre ise fiyatlar değişiklik göstermektedir. Set halinde satın alabileceğiniz doğum günü parti malzemeleri sizler için oldukça ekonomik olacaktır. Ayrıca sizler için bütün gerekli malzemeleri sete dahil ettiğimizden dolayı herhangi bir malzemeyi unutmuş olmayacaksınız. Bu yüzden siz de güvenle Paw Petrol Lets doğum günü parti malzemelerini internet sitemizden edinebilirsiniz. Paw Petrol Lets doğum günü konsepti fiyatı kişi sayısına ve malzemelere göre değişiklik gösterir. Sizin için hangi setin uygun olduğuna internet sitemizden karar verebilirsiniz. 

1 Adet Çocuğunuzun Fotoğrafı Bulunan afiş32x45 branda baskıdır, seçenekler büyütebilirsiniz veya pvc kaplı seçebilirsiniz.Sipariş sonrası whatsapp'dan tasarım size atılarak onayınız alınarak baskı yapılır.1 adet Fotoğraflı kişiye özel üçgen..
78,04TL
Vergiler Hariç:66,14TL
Paw Patrol Setimizin İçeriği:1 Adet Çocuğunuzun Fotoğrafı Bulunan afiş32x45 branda baskıdır, seçenekler büyütebilirsiniz veya pvc kaplı seçebilirsiniz.Sipariş sonrası whatsapp'dan tasarım size atılarak onayınız alınarak baskı yapılır.10 adet metalik ..
59,60TL
Vergiler Hariç:50,51TL
30x 42 cm ölçülerindedir, afiş pvc kaplanarak gönderilir,bu şekilde çok daha uzun ömürlü olur. Çift taraflı fotoğraf kağıdına kaliteli baskı yapılmaktadır.   ..
22,34TL
Vergiler Hariç:18,93TL
Paw Petrol Doğum Günü Süsleri Masa Seti Parti Seti 8 Kişilik
%22 İNDİRİM
Paw Petrol SOFRA SETİ İÇERİĞİ Full Set Tüm Ürünler lisanslı ürünlerdir.1 adet Paw Petrol Lisanslı masa örtüsü10 ADET metalik blaonAŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİN MİKTARI SEÇENEKLERDEN SEÇECEĞİNİZ KİŞİ ADETİNE GÖRE DEĞİŞİR.FİYAT 8 KİŞLİK İÇİNDİR.LİSANSLI Paw..
65,42TL 83,69TL
Vergiler Hariç:55,44TL
Paw Petrol Doğum Günü Süsleri Masa Seti Parti Seti Ekonomik Set 8 Kişilik
%13 İNDİRİM
Paw Petrol SOFRA SETİ İÇERİĞİ Full Set Tüm Ürünler lisanslı ürünlerdir.1 adet tek kullanımlık plastik masa örtüsü10 ADET metalik blaonAŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİN MİKTARI SEÇENEKLERDEN SEÇECEĞİNİZ KİŞİ ADETİNE GÖRE DEĞİŞİR.FİYAT 8 KİŞLİK İÇİNDİR.LİSANSLI..
51,79TL 59,58TL
Vergiler Hariç:43,89TL
Bardak Paw Petrol Lets Klasik Parti MalzemesiPaket olarak satılır. Pakette 8 adet bulunur.Ebat BilgileriEn : 7.5 Boy : 9..
11,02TL
Vergiler Hariç:9,34TL
Folyo Balon Supershape Paw Patrol 63x68cm Anagram Markaön yüzü kırmızı karakter kargo yüzü mavi karakter vardır...
51,07TL
Vergiler Hariç:43,28TL
Kağıt Peçete Paw Petrol Lets Parti MalzemesiPakette 16 ürün bulunmaktadır. Fiyat paket fiyatıdırEbat BilgileriEn : 33 Boy : 33..
14,62TL
Vergiler Hariç:12,39TL
Masa Örtüsü Paw Petrol Lets  Klasik Parti MalzemesiEbat BilgileriEn : 120 Boy : 180..
24,11TL
Vergiler Hariç:20,43TL
Tabak Paw Petrol Lets Klasik Parti MalzemesiPaket fiyatıdır Paket içerisinde 8 adet vardır. Ebat BilgileriEn : 23 Boy : 23..
14,43TL
Vergiler Hariç:12,23TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)