Hayaller Dükkanı
Sepetim

Pleksi Modeller

Pleksi Bebek Şekeri Modelleri Hayaller Dükkanında sizler için özenle hazırlanır ve güvenle teslim edilir. Şişe Bebek Şekerinde En Uygun Fiyatları

Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.not: anahtarlık kısmı farklıdırDetay Bilgiler :Ebat: 6.5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Süsleme malzemel..
4,28TL 4,09TL Vergiler Hariç:3,47TL
süslemesi pembe olarak kız bebekler için de hazırlanabilir.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
4,10TL Vergiler Hariç:3,48TL
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde yapılabilir.Süsleme malzemeleri:Lazer kesim kumaş p..
4,31TL Vergiler Hariç:3,65TL
Altın veya gümüş renk yapılabilir fiyat farkı yoktur.istenilirse magnet eklenebilir.üzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir, kız bebek için istiyorsanız sipariş açıklamasında belirtiniz.Ölçüler :7x10 cm ..
5,15TL Vergiler Hariç:4,36TL
Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilirpleksi 7x5 cm ölçüsündedir. ..
3,89TL Vergiler Hariç:3,30TL
Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi ayak modeli, Atın veya gümüş hazırlanabilir.Süsleme malzemeleri: 1 cm gronren kurdela beyaz, 2cm organze kurdela mor, beyaz karlı tül, mor ağır cipsoMıknatıs: ürün miknatılıdır. İçindekiler: şeker yada lavanta yoktur.Süslemesi mavi veya ..
4,79TL Vergiler Hariç:4,06TL
Lazer Çiçekli Ayıcık Pleksi Bebek Şekeri ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x5 cm ölçülerindedir. ..
4,79TL Vergiler Hariç:4,06TL
Melek Bebek Pleksi Ayna Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdır.Üzerinde Nazar duası yazısı vardır. ..
4,29TL Vergiler Hariç:3,64TL
Nazar Ayetli Ayna Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler:Ebat: 7 x 5 cm ve 9 x 6.5 cm seçenekleri vardır. Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkl..
4,66TL 4,11TL Vergiler Hariç:3,48TL
Nazar Ayetli Ayna Lavantalı Bebek Şekerilavanta ve tüllü olarak hazırlanır. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.7x5 ölçülerindedir. (Ayna Ölçüsü) ..
4,37TL Vergiler Hariç:3,70TL
Nazar Ayetli Yıldızlı Ayna Sünnet ŞekeriMagnetlidir.Bebek doğumu, sünnet veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi ..
4,63TL 4,01TL Vergiler Hariç:3,40TL
Pembe Melek Pleksi İsimli Anahtarlık Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.not: anahtarlık kısmı farklıdırDetay Bilgiler :Ebat: 6.5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi...
4,28TL 3,94TL Vergiler Hariç:3,34TL
Pembe Puset İsimli Ayna Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir. Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdırGümüş veya altın pleksi olarak hazırlanabilir.ayrıca mavi süslemeli olarak erkek bebek için hazırlanabilir.ebat:4x4 istediğiniz ölçüde yapılabiilir. ..
3,98TL 3,49TL Vergiler Hariç:2,96TL
Pleksi Biberon Bol Süslü Bebek Şekeri,pleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.7x5 ölçülerindedir. (Ayna Ölçüsü) ..
4,16TL 3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Pleksi Biberon Erkek Bebek Şekeri, pleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.7x5 ölçülerindedir. (Ayna Ölçüsü) ..
4,16TL 3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Pleksi Hayat Ağacı Nikah ŞekeriEbat:ebat:9*8cmMıknatıslıdır. ..
4,57TL Vergiler Hariç:3,88TL
Puantiyeli Kutu Pleksi İsimlikli Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.fiyat standart tesbih için verilmiştir. Mavi renklerde erkek bebek için hazırlanmaktadır. ..
6,92TL Vergiler Hariç:5,86TL
Püskülü Minik Kelebek Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 4 cm uzunluk 4 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Süsleme malz..
3,32TL 2,86TL Vergiler Hariç:2,42TL
Taç İsimli Erkek Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler:Ebat: 4 cm uzunluk 4 cm genişlik.Malzeme Cinsi: leksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Süsleme malzemeleri: Ma..
2,91TL Vergiler Hariç:2,46TL
Taçlı Pleksi Bebek Şekeriüzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.istenilirse magnet eklenilebilir.Ebat Bilgileri(6x5) ..
3,76TL Vergiler Hariç:3,19TL
Tomurcuk Süslemeli Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler :Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Atın veya gümüş hazırla..
3,98TL Vergiler Hariç:3,38TL
Tullu  Pleksi Ayak Bebek Şekeri İsimli Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi ayak modeli, Atın veya gümüş hazırlana..
5,38TL Vergiler Hariç:4,56TL
Yıldızlı Nazar Ayetli  Ayna Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler :Ebat: 7 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Süsleme malzemeleri: Lazer kesim kum..
4,66TL 4,01TL Vergiler Hariç:3,40TL
2018 Model Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi ayak modeli, Atın veya gümüş hazırlanabilir.Sü..
4,68TL Vergiler Hariç:3,96TL
2018 Model Pleksi Kelebek Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 4 cm uzunluk 4 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi ayak modeli, Atın veya gümüş hazırlanabilir.S..
3,82TL 3,49TL Vergiler Hariç:2,95TL
2018 Model Taçlı Balkabağı Pleksi Bebek Şekeriüzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir.Ölçüler :7x10 cm ..
4,65TL Vergiler Hariç:3,94TL
Ahşap Puset Bebek Şekeri üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler:Ebat: 6 cm uzunluk 5 cm genişlikMalzeme Cinsi: AhşapSüsleme malz..
3,01TL Vergiler Hariç:2,55TL
Ahşap Puset Puskullu Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler: Ebat: 6 cm uzunluk 5 cm genişlik. Üzerine istenilen yazı yazılabilir.Malzeme Cinsi: AhşapSüsleme ma..
2,92TL Vergiler Hariç:2,48TL
Altın Ayak İzli Bebek Şekerinot:Üründe fuşya kurdela ve fiyonk kullanılmıştır.. pleksi ayna rengi gümüş ve altın renginde uygulanabilir.Ebat : 6 cm..
3,78TL 3,34TL Vergiler Hariç:2,83TL
Askılık İsimlikli Kelebek Kız Bebek Şekeri üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.pleksi altın veya gümüş yapılabilir. ..
4,41TL Vergiler Hariç:3,74TL
Ayak İzli Anayarlık Pleksi Bebek ŞekeriÜrünün gümüş ve altın rengi uygulanabilirEbat : 5 cm..
3,76TL Vergiler Hariç:3,19TL
Bal Kabağı Fayton İsimli Bebek ŞekeriÜrünün gümüş ve altın rengi uygulanabilirEbat : 6 cm..
3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Ayak Pleksi Altın İsimli ve Duali Bebek ŞekeriÜrün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
5,27TL Vergiler Hariç:4,47TL
Aynalı Balon Hoşgeldin Pembe Bebeğim Bebek Şekeri,bulut üzerinde balonlu aynadır.üzerine istediğiniz şey yazılabilir.fiyata dahildir. ..
4,43TL Vergiler Hariç:3,75TL
Bal Kabağı Fayton İsimli Erkek Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde yapılabil..
3,84TL Vergiler Hariç:3,25TL
Balkabağı Araba İsimli Erkek Bebek ŞekeriAyna Altın veya Gümüş Olarak  HazırlanabilirÜrün Mıknatıslı Olarak Hazırlanmaktadır. ..
3,53TL Vergiler Hariç:2,99TL
Bambulu Oda Kokusu Bebek ŞekeriİÇİNE İSTEDİĞİNİZ RENK VE KOKUDA KOLONYA DOLDURULARAK YOLLANIR..Şişe doldurulmadan kolonyası ayrı olarak yollanır..2 adet her bir ürün için bambu çubuğu gönderilir.  Etiket veya isim yazılmaz sadece ismin baş harfi konulur.Boyutlar(cm):4.7 x 7 ..
6,45TL Vergiler Hariç:5,46TL
Büyük Boy Altın Taç Bebek ŞekeriAltın veya gümüş renk yapılabilir fiyat farkı yoktur.istenilirse magnet eklenebilir.üzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir, kız bebek için istiyorsanız sipariş açıklamasında belirtiniz.Ölçüler :7x10 cm ..
5,59TL Vergiler Hariç:4,74TL
Büyük Boy Ayıcık Pleksi Bebek Şekeri ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x5 cm ölçülerindedir. ..
5,02TL Vergiler Hariç:4,25TL
Büyük Boy Pleksi İsimli Kelebek Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.Pleksi ölçüsü 10x7  ..
6,30TL Vergiler Hariç:5,34TL
Büyük Boy Tuğralı Oda Kokusu Sünnet Mevlüt HediyeliğiİÇİNE İSTEDİĞİNİZ RENK VE KOKUDA KOLONYALIDIR..Şişe doldurulmadan kolonyası ayrı olarak yollanır..2 adet her bir ürün için bambu çubuğu gönderilir. KurdelalıBoyutlar(cm):4 x 8 ..
7,63TL Vergiler Hariç:6,46TL
Buzlu Kolonya Şişesi 2018 Model Nişan HatırasıİÇİNE İSTEDİĞİNİZ RENK VE KOKUDA KOLONYA DOLDURULARAK YOLLANIR..Şişe doldurulmadan kolonyası ayrı olarak yollanır.. ..
14,75TL Vergiler Hariç:12,50TL
Çiçekli İsimli Kelebek Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir. Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler : Ebat: 4 cm uzunluk 4 cm geni..
2,76TL Vergiler Hariç:2,34TL
Diş Pleksi İsimli Diş Buğdayı Şekeriürün mıknatıslıdır. istediğiniz renklerde hazırlanabilir. ..
3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Fiyonklu Ayıcık Pleksi Bebek Şekeri ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x5 cm ölçülerindedir. ..
4,87TL Vergiler Hariç:4,13TL
Kelebek Anahtarlık Kız Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler :Ebat: 4x4 cm ebatlarındadır 2m kalınlığı vardır.Malzeme Cinsi: Metal, pleksi.Süsleme malzemeleri: Pe..
3,47TL Vergiler Hariç:2,94TL
Kelebek Pleksi Anahtarlık Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.pleksi ve cicek renk tercihinizi lütfen sipariş açıklamasına yazınız.pleksi altın veya gümüş yapılabilir.çiçek istediğiniz renk olabilir. ..
3,33TL Vergiler Hariç:2,83TL
Kese İçinde Pleksi Melek Bebek ŞekeriKız ve erkek bebekler için hazırlanabilri, erkek bebek için melek figuru erkektir, ve mavi süslenir.melek ölçüsü 5,5x4 ölçüsündedir. ..
4,57TL Vergiler Hariç:3,88TL
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 93 (2 Sayfa)