Kategoriler
Sepetim

Pleksi Modeller

Pleksi Bebek Şekeri Modelleri Hayaller Dükkanında sizler için özenle hazırlanır ve güvenle teslim edilir. Şişe Bebek Şekerinde En Uygun Fiyatları

süslemesi pembe olarak kız bebekler için de hazırlanabilir.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
3,75TL Vergiler Hariç:3,18TL
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malz..
4,31TL 3,19TL Vergiler Hariç:2,71TL
Altın veya gümüş renk yapılabilir fiyat farkı yoktur.istenilirse magnet eklenebilir.üzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir, kız bebek için istiyorsanız sipariş açıklamasında b..
4,68TL Vergiler Hariç:3,96TL
süslemesi pembe olarak kız bebekler için de hazırlanabilir.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
3,86TL Vergiler Hariç:3,28TL
Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik pleksi.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Süsleme malzemeleri: 1 cm gronren kurdela mavi, pembe, inci kalp. Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır.İçindeki..
3,36TL Vergiler Hariç:2,85TL
süslemesi pembe , mavi, mor, kırımızı beyaz vb renkerler de yapılabilir, açıklama da yazmanzı yeterli.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
3,75TL Vergiler Hariç:3,18TL
istediğiniz renklerde süslenebilir, lütfen ödeme sayfasında rengi belirtiniz.Ebat: 7 x 5 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknat..
4,19TL Vergiler Hariç:3,55TL
 Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdır.Üzerinde Nazar duası yazısı vardır. ..
4,29TL Vergiler Hariç:3,64TL
istediğiniz renklerde yapılır.Ebat: 7 x 5 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanıl..
3,72TL Vergiler Hariç:3,15TL
Nazar Ayetli Yıldızlı Ayna Sünnet ŞekeriMagnetlidir.Bebek doğumu, sünnet veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırla..
3,81TL Vergiler Hariç:3,23TL
Nazarlıklı Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:..
3,35TL Vergiler Hariç:2,84TL
Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Eba..
4,20TL Vergiler Hariç:3,56TL
Pembe Melek Pleksi İsimli Anahtarlık Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.not: ..
4,28TL 3,71TL Vergiler Hariç:3,14TL
Pembe Puset İsimli Ayna Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir. Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdırGümüş veya altın pleksi olarak hazırlanabilir.ayrıca mavi süslemeli olarak erkek..
3,16TL Vergiler Hariç:2,68TL
Pleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.7x5 ölçülerindedir. (Ayna ..
4,16TL 3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Pleksi Magnet Taçlı Araba Bebek ŞekeriMagnetlidir. ..
2,94TL Vergiler Hariç:2,49TL
Puantiyeli Kutu Pleksi İsimlikli Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.fiyat standart tesbih için verilmiştir. Mavi renklerde erkek bebek için hazırlanmakta..
5,86TL Vergiler Hariç:4,96TL
Püskülü Minik Kelebek Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:E..
3,08TL 2,62TL Vergiler Hariç:2,22TL
Ebat: 4 cm uzunluk 4 cm genişlik. 2. resimdeki pleski 5x5 cm dir.Malzeme Cinsi: leksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Süsleme malzemeleri: Mavi lazer kesim kumaş çiçek, gümüş püskül.Mıknatıs: Ürün m..
2,55TL Vergiler Hariç:2,16TL
Altın veya gümüş renk yapılabilir fiyat farkı yoktur.istenilirse magnet eklenebilir.üzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir, kız bebek için istiyorsanız sipariş açıklamasında b..
3,73TL Vergiler Hariç:3,16TL
Tullu  Pleksi Ayak Bebek Şekeri İsimli Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay B..
3,97TL Vergiler Hariç:3,36TL
Yıldızlı Nazar Ayetli  Ayna Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bil..
4,66TL 4,01TL Vergiler Hariç:3,40TL
2018 Model Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:..
4,09TL Vergiler Hariç:3,46TL
2018 Model Taçlı Balkabağı Pleksi Bebek Şekeriüzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir.Ölçüler :7x10 cm ..
4,17TL Vergiler Hariç:3,54TL
Ahşap Puset Bebek Şekeri üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep ..
2,77TL Vergiler Hariç:2,35TL
Ahşap Puset Puskullu Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler: E..
2,92TL Vergiler Hariç:2,48TL
Altın Ayak İzli Bebek Şekerinot:Üründe fuşya kurdela ve fiyonk kullanılmıştır.. pleksi ayna rengi gümüş ve altın renginde uygulanabilir.Ebat : 6 cm..
3,78TL 2,87TL Vergiler Hariç:2,43TL
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.not: anahtarlık kısmı farklıdırDetay Bilgiler :Ebat: 6..
4,28TL 4,09TL Vergiler Hariç:3,47TL
Askılık İsimlikli Kelebek Kız Bebek Şekeri üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.pleksi altın veya gümüş yapılabilir. ..
4,41TL Vergiler Hariç:3,74TL
Ayak İzli Anayarlık Pleksi Bebek ŞekeriÜrünün gümüş ve altın rengi uygulanabilirEbat : 5 cm..
2,70TL Vergiler Hariç:2,29TL
Bal Kabağı Fayton İsimli Bebek ŞekeriÜrünün gümüş ve altın rengi uygulanabilirEbat : 6 cm..
3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Ayak Pleksi Altın İsimli ve Duali Bebek ŞekeriÜrün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
3,86TL Vergiler Hariç:3,27TL
Balkabağı Araba İsimli Erkek Bebek ŞekeriAyna Altın veya Gümüş Olarak  HazırlanabilirÜrün Mıknatıslı Olarak Hazırlanmaktadır. ..
2,82TL Vergiler Hariç:2,39TL
Büyük Boy Ayıcık Pleksi Bebek Şekeri ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x5 cm ölçülerindedir. ..
4,43TL Vergiler Hariç:3,75TL
Büyük Boy Pleksi İsimli Kelebek Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.Pleksi ölçüsü 10x7  ..
5,12TL Vergiler Hariç:4,34TL
Ebat: 4 cm uzunluk 4 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır. Süsleme malzemeleri: Pudra renk lazer kesim kumaş çiçek, pembe kağıt gül.Mıknatıs: Ürün mıknatıslı olarak gönde..
2,24TL Vergiler Hariç:1,90TL
Diş Pleksi İsimli Diş Buğdayı Şekeriürün mıknatıslıdır. istediğiniz renklerde hazırlanabilir. ..
3,54TL Vergiler Hariç:3,00TL
Dualı Pleksi Nikah Şekeri7x5 ölçündedir, istediğiniz renklerde süslenir ..
3,67TL Vergiler Hariç:3,11TL
Fiyonklu Ayıcık Pleksi Bebek Şekeri ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x5 cm ölçülerindedir. ..
4,87TL Vergiler Hariç:4,13TL
Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilirpleksi 7x5 cm ölçüsündedir. ..
3,89TL Vergiler Hariç:3,30TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 79 (2 Sayfa)