Kategoriler
Sepetim

Pleksi Modeller

Pleksi Bebek Şekeri Modelleri Hayaller Dükkanında sizler için özenle hazırlanır ve güvenle teslim edilir. Şişe Bebek Şekerinde En Uygun Fiyatları

Ayak Pleksi Ayna İsimli ve Duali Ayak Pleksi Ayna İsimli ve Duali
%1 İNDİRİM
süslemesi pembe olarak kız bebekler için de hazırlanabilir.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir..
4,11TL 4,18TL
Vergiler Hariç:3,49TL
Bal Kabağı Fayton İsimli Pleksi Bal Kabağı Fayton İsimli Pleksi
%17 İNDİRİM
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde ya..
4,22TL 5,08TL
Vergiler Hariç:3,58TL
Kalp İşlemeli Nazar Dualı Bebek Şekeri Kalp İşlemeli Nazar Dualı Bebek Şekeri
%13 İNDİRİM
istediğiniz renklerde yapılır. Ebat: 8 x 6 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
3,51TL 4,04TL
Vergiler Hariç:2,98TL
Ebat: 5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır. Süsleme malzemeleri: Pudra renk lazer kesim kumaş çiçek, pembe kağıt gül.Mıknatıs: Ürün mıknatıslı olarak gönderilir.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılma..
3,06TL
Vergiler Hariç:2,60TL
istediğiniz renklerde yapılır. Ebat: 6 x 5 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
3,69TL
Vergiler Hariç:3,13TL
Nazar Ayetli Ayıcıklı Pleksi Lüks Bebek Şekeri
%20 İNDİRİM
Nazar Ayetli Ayıcıklı Pleksi Lüks Bebek Şekeri Ebat: 7 x 7 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılmamıştır...
8,33TL 10,37TL
Vergiler Hariç:7,06TL
Nazar Dualı Nar Bebek Mevlüt Hediyelik
%13 İNDİRİM
Üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x6 cm ölçülerindedir...
3,64TL 4,18TL
Vergiler Hariç:3,09TL
Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri
%16 İNDİRİM
Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 8 cm uzunluk 8 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi..
4,16TL 4,96TL
Vergiler Hariç:3,53TL
Pembe Melek Pleksi İsimli Anahtarlık Bebek Şekeri
%19 İNDİRİM
Pembe Melek Pleksi İsimli Anahtarlık Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.not: anahtarlık kısmı farklıdırDetay Bilgiler :Ebat: 6...
4,09TL 5,05TL
Vergiler Hariç:3,46TL
Pembe Puset İsimli Ayna Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir. Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdırGümüş veya altın pleksi olarak hazırlanabilir.ayrıca mavi süslemeli olarak erkek bebek için hazırlanabilir.ebat:4x4 istediğiniz öl..
3,45TL
Vergiler Hariç:2,92TL
Pleksi Biberon magnet Bebek Şekeri Pleksi Biberon magnet Bebek Şekeri
%24 İNDİRİM
Pleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.7x5 ölçülerindedir. (Ayna Ölçüsü)..
3,72TL 4,91TL
Vergiler Hariç:3,15TL
Ebat: 5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır. Süsleme malzemeleri: Pudra renk lazer kesim kumaş çiçek, pembe kağıt gül.Mıknatıs: Ürün mıknatıslı olarak gönderilir.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılma..
2,92TL
Vergiler Hariç:2,48TL
Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.pleksi ve cicek renk tercihinizi lütfen sipariş açıklamasına yazınız.pleksi altın veya gümüş yapılabilir.çiçek istediğiniz renk olabilir...
2,78TL
Vergiler Hariç:2,35TL
Altın veya gümüş renk yapılabilir fiyat farkı yoktur.istenilirse magnet eklenebilir.üzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir, kız bebek için istiyorsanız sipariş açıklamasında belirtiniz.Ölçüler :7x5 cm..
4,40TL
Vergiler Hariç:3,73TL
Taçlı Dualı Pleksi Kişiye özel Bebek Şekerifarklı ölçülerde yapılabilir. üzerine istediğiniz yazı  yazılır fiyata dahildir. magnetlidir.Ebat : 6x6cm 2mm kalınlık..
3,39TL
Vergiler Hariç:2,88TL
İstediğiniz renklerde süslenebilir. ahşaptır. isim pleksi olarak üzerine ayrıca konulur.Ürün mıknatıslıdırpleksi ölçüsü 5x5 dir altın ve gümüş renkleri mevcuttur, isim üzerine kazıma yapılır...
3,76TL
Vergiler Hariç:3,19TL
Vav Harfi Kişiye Özel İsimli Bebek Doğum Hediyesi
%29 İNDİRİM
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde ya..
3,63TL 5,08TL
Vergiler Hariç:3,08TL
Yıldızlı Nazar Ayetli  Ayna Bebek Şekeri
%24 İNDİRİM
Yıldızlı Nazar Ayetli  Ayna Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler :Ebat: 7 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Ci..
4,16TL 5,50TL
Vergiler Hariç:3,52TL
Yuvarlak Kelebek Desenli Fiyonklu Pleksi Bebek Hediyesi
%35 İNDİRİM
Yuvarlak Kelebek Desenli Fiyonklu Pleksi Bebek HediyesiPleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.5x5 ölçülerindedir. (..
2,60TL 3,98TL
Vergiler Hariç:2,21TL
Yuvarlak Taç Desenli Fiyonklu Pleksi Bebek Hediyesi
%37 İNDİRİM
Yuvarlak Taç Desenli Fiyonklu Pleksi Bebek ŞekeriPleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.5x5 ölçülerindedir. (Ayna Ö..
3,10TL 4,91TL
Vergiler Hariç:2,63TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 74 (4 Sayfa)