Kategoriler
Sepetim

Pleksi Modeller

Pleksi Bebek Şekeri Modelleri Hayaller Dükkanında sizler için özenle hazırlanır ve güvenle teslim edilir. Şişe Bebek Şekerinde En Uygun Fiyatları

Ayak Pleksi Ayna İsimli ve Duali Ayak Pleksi Ayna İsimli ve Duali
-7 %
süslemesi pembe olarak kız bebekler için de hazırlanabilir.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir ..
3,72TL 3,47TL Vergiler Hariç:2,94TL
At Üstünde Sünnet Cocuğu Pleksi Kişiye özelfarklı ölçülerde yapılabilir. üzerine istediğiniz yazı  yazılır fiyata dahildir. Magnetlidir, buzdolabı süsü olarak kullanılabilir.Ebat : 6x5cm 2mm kalınlık ..
3,02TL Vergiler Hariç:2,56TL
Bal Kabağı Fayton İsimli Pleksi Bal Kabağı Fayton İsimli Pleksi
-24 %
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde ya..
4,52TL 3,46TL Vergiler Hariç:2,93TL
Bulut Üstünde Balonlar Pleksi Kişiye özel Bebek Şekeri Malzemefarklı ölçülerde yapılabilir. üzerine istediğiniz yazı  yazılır fiyata dahildir. Magnetlidir, buzdolabi süsü olarak da kullanılabilrEbat : 6x6cm 2mm kalınlık ..
3,14TL Vergiler Hariç:2,66TL
Dualı Ahşap Magnet İsim Baskılı Bebek Şekeri
-12 %
İstediğiniz renklerde süslenebilir. ahşaptırÜrün mıknatıslıdırDualı Ahşap Magnet İsim Baskılı Bebek Şekeri8x6 ölçüsündedir.ürünün haricinde arkasındaki görünenahşaplar dekordur..... ..
3,10TL 2,71TL Vergiler Hariç:2,30TL
Fiyonklu Dualı Pleksi Kişiye özel Bebek Şekerifarklı ölçülerde yapılabilir. üzerine istediğiniz yazı  yazılır fiyata dahildir. magnetlidir.Ebat : 6x6cm 2mm kalınlık ..
3,14TL Vergiler Hariç:2,66TL
Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik pleksi.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Süsleme malzemeleri: 1 cm gronren kurdela mavi, pembe, inci kalp. Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılmamıştır. ..
3,53TL Vergiler Hariç:2,99TL
8x6 cm pleksidir, iki tarafı erkek yada kız bebek olabilir, altın gümüş renklerde pleksi ksımı seçilebilir,magnetlidir. ..
4,00TL Vergiler Hariç:3,39TL
İsim Baskılı Dualı Ahşap Magnet Sünnet HediyelikÜrün mıknatıslıdır8x6 ölçüsündedir. ..
3,10TL Vergiler Hariç:2,63TL
Kalp İşlemeli Nazar Dualı Bebek Şekeri Kalp İşlemeli Nazar Dualı Bebek Şekeri
-7 %
istediğiniz renklerde yapılır.Ebat: 8 x 6 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
3,59TL 3,35TL Vergiler Hariç:2,84TL
Ebat: 5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır. Süsleme malzemeleri: Pudra renk lazer kesim kumaş çiçek, pembe kağıt gül.Mıknatıs: Ürün mıknatıslı olarak gönderilir.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılma..
2,73TL Vergiler Hariç:2,31TL
Melek Bebek Pleksi Ayna Hediyelik
-11 %
 Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdır.Üzerinde Nazar duası yazısı vardır. ..
4,51TL 4,03TL Vergiler Hariç:3,41TL
istediğiniz renklerde yapılır.Ebat: 6 x 5 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
3,28TL Vergiler Hariç:2,78TL
Nazar Ayetli Ayıcıklı Ayna Bebek Şekeri
-14 %
Nazar Ayetli Ayıcıklı Ayna Mevlüt HediyelikEbat: 7 x 7 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lav..
9,23TL 7,93TL Vergiler Hariç:6,72TL
Nazar Ayetli Ayna Bebek Mevlüt Şekeri Nazar Ayetli Ayna Bebek Mevlüt Şekeri
-7 %
istediğiniz renklerde yapılır.Ebat: 7 x 5 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
3,53TL 3,28TL Vergiler Hariç:2,78TL
Nazar Dualı Nar Bebek Mevlüt Hediyelik
-7 %
Üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x6 cm ölçülerindedir. ..
3,72TL 3,47TL Vergiler Hariç:2,94TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 92 (6 Sayfa)