Kategoriler
Sepetim

Pleksi Modeller

Pleksi Bebek Şekeri Modelleri Hayaller Dükkanında sizler için özenle hazırlanır ve güvenle teslim edilir. Şişe Bebek Şekerinde En Uygun Fiyatları

Ayak Pleksi Ayna İsimli ve Duali Ayak Pleksi Ayna İsimli ve Duali
%-1 İNDİRİM
süslemesi pembe olarak kız bebekler için de hazırlanabilir.Ürün mıknatıslıdırAltın veya Gümüş olarak hazırlanabilir..
4,53TL 4,47TL
Vergiler Hariç:3,84TL
Bal Kabağı Fayton İsimli Pleksi Bal Kabağı Fayton İsimli Pleksi
%15 İNDİRİM
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde ya..
4,64TL 5,44TL
Vergiler Hariç:3,93TL
Dualı Altı İsimli Pleksi Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 5 cm genişlikMalzeme Cinsi: P..
5,31TL
Vergiler Hariç:4,50TL
Kalp İşlemeli Nazar Dualı Bebek Şekeri Kalp İşlemeli Nazar Dualı Bebek Şekeri
%20 İNDİRİM
istediğiniz renklerde yapılır. Ebat: 8 x 6 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
4,71TL 5,85TL
Vergiler Hariç:3,99TL
Ebat: 5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır. Süsleme malzemeleri: Pudra renk lazer kesim kumaş çiçek, pembe kağıt gül.Mıknatıs: Ürün mıknatıslı olarak gönderilir.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılma..
3,28TL
Vergiler Hariç:2,78TL
istediğiniz renklerde yapılır. Ebat: 6 x 5 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.Mıknatıs: Ürün miknatıslıdır. Magnet olarak kullanılabilir. İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanıl..
3,95TL
Vergiler Hariç:3,34TL
Nazar Ayetli Ayıcıklı Pleksi Lüks Bebek Şekeri
%17 İNDİRİM
Nazar Ayetli Ayıcıklı Pleksi Lüks Bebek Şekeri Ebat: 7 x 7 cm , Altın ve gümüş renklerde yapılabilir.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılmamıştır...
9,16TL 11,10TL
Vergiler Hariç:7,76TL
Nazar Dualı Nar Bebek Mevlüt Hediyelik
%10 İNDİRİM
Üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.7x6 cm ölçülerindedir...
4,01TL 4,47TL
Vergiler Hariç:3,40TL
Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri
%14 İNDİRİM
Papatya Pleksi Ayak Bebek Şekeri Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 8 cm uzunluk 8 cm genişlikMalzeme Cinsi: Pleksi..
4,58TL 5,31TL
Vergiler Hariç:3,88TL
Pembe Melek Pleksi İsimli Anahtarlık Bebek Şekeri
%17 İNDİRİM
Pembe Melek Pleksi İsimli Anahtarlık Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.not: anahtarlık kısmı farklıdırDetay Bilgiler :Ebat: 6...
4,50TL 5,40TL
Vergiler Hariç:3,81TL
Pembe Puset İsimli Ayna Bebek Şekeri Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir. Fiyata dahildir.ürün mıknatıslıdırGümüş veya altın pleksi olarak hazırlanabilir.ayrıca mavi süslemeli olarak erkek bebek için hazırlanabilir.ebat:4x4 istediğiniz öl..
3,69TL
Vergiler Hariç:3,12TL
Pleksi Biberon magnet Bebek Şekeri Pleksi Biberon magnet Bebek Şekeri
%22 İNDİRİM
Pleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.7x5 ölçülerindedir. (Ayna Ölçüsü)..
4,09TL 5,25TL
Vergiler Hariç:3,47TL
Ebat: 5 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın ve gümüş renkleri vardır. Süsleme malzemeleri: Pudra renk lazer kesim kumaş çiçek, pembe kağıt gül.Mıknatıs: Ürün mıknatıslı olarak gönderilir.İçindekiler: Şeker ya da lavanta kullanılma..
3,13TL
Vergiler Hariç:2,65TL
Ayna üzerine istediğiniz yazı yazılabilmektedir.Fiyata dahildir.pleksi ve cicek renk tercihinizi lütfen sipariş açıklamasına yazınız.pleksi altın veya gümüş yapılabilir.çiçek istediğiniz renk olabilir...
2,97TL
Vergiler Hariç:2,52TL
Altın veya gümüş renk yapılabilir fiyat farkı yoktur.istenilirse magnet eklenebilir.üzerine istenilen yazı yazılabilir.pembe veya mavi süsleneiblir, kız bebek için istiyorsanız sipariş açıklamasında belirtiniz.Ölçüler :7x5 cm..
4,71TL
Vergiler Hariç:3,99TL
Taçlı Dualı Pleksi Kişiye özel Bebek Şekerifarklı ölçülerde yapılabilir. üzerine istediğiniz yazı  yazılır fiyata dahildir. magnetlidir.Ebat : 6x6cm 2mm kalınlık..
3,63TL
Vergiler Hariç:3,08TL
İstediğiniz renklerde süslenebilir. ahşaptır. isim pleksi olarak üzerine ayrıca konulur.Ürün mıknatıslıdırpleksi ölçüsü 5x5 dir altın ve gümüş renkleri mevcuttur, isim üzerine kazıma yapılır...
4,02TL
Vergiler Hariç:3,41TL
Vav Harfi Kişiye Özel İsimli Bebek Doğum Hediyesi
%27 İNDİRİM
Bebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak. Detay Bilgiler:Ebat: 7 cm uzunluk 6 cm genişlik.Malzeme Cinsi: Pleksi. Altın veya gümüş renklerinde ya..
3,99TL 5,44TL
Vergiler Hariç:3,38TL
Yıldızlı Nazar Ayetli  Ayna Bebek Şekeri
%22 İNDİRİM
Yıldızlı Nazar Ayetli  Ayna Bebek ŞekeriBebek doğumu veya mevlüdünde hediye olarak dağıtabileceğiz bir hatıra. Sevdikleriniz bu mutlu gününüzü hediyelerinize bakarak hep hatırlayacak.Detay Bilgiler :Ebat: 7 cm uzunluk 5 cm genişlik.Malzeme Ci..
4,57TL 5,88TL
Vergiler Hariç:3,88TL
Yuvarlak Kelebek Desenli Fiyonklu Pleksi Bebek Hediyesi
%33 İNDİRİM
Yuvarlak Kelebek Desenli Fiyonklu Pleksi Bebek HediyesiPleksi ayna mıknatıslı olarak hazırlanır.Hem şık hem kullanışlıkonuklarınız için  anlamlı bir hediye olacak.. Ayrıca mıknatıslıdır, magnet olarak kullanabilirsiniz.5x5 ölçülerindedir. (..
2,86TL 4,26TL
Vergiler Hariç:2,43TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 74 (4 Sayfa)